Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Bývanie Plus, s.r.o.

Zdravím Vás priatelia!

Moje meno je Miroslav Kšiňan a mám za sebou vyše 13 rokov skúseností s realtným trhom v Bratislavskom kraji.

Vyštudoval som geodetickú školu.

Ako štátny zamestnanec katastra nehnuteľností na pracovisku v Bratislave som od januára 2004 strávil takmer 7 rokov na oddelení právneho vysporiadavania pozemkov a identifikácii parciel. Do problematiky realít som sa zasvätil takmer dokonale po všetkých stránkach a vo všetkých smeroch.

Neskôr v októbri 2010 som sa rozhodol opustiť brány katastra a prešiel na druhú stranu, a síce do realitnej kancelárie Polis, kde som zaznamenal vynikajúce výsledky.

Po ďalších nadobudnutých skúsenostiach som sa v októbri 2012 osamostatnil a pod hlavičkou Bývanie Plus, s.r.o. pôsobím ako individuálny sprostredkovateľ predaja a prenájmu nehnuteľností a tak isto ako spolupracovník s rôznymi RK.

Stal som sa súčasťou Realitnej únie Slovenskej republiky a SORA - Slovenskej realitnej akadémie a mám za sebou množstvo školení v problematike realít.

Sústredím sa iba na predaj a prenájom nehnuteľností spôsobom výhradného zastúpenia svojich lientov.

Moji klienti sú všetko ľudia, ktorí boli za tie roky s mojimi službami nadmieru spokojní a tak isto aj ľudia, ktorých mi tí istí klienti dohodili a taktiež sú ich reakcie len pozitívne.

Snažím sa pomáhať nie len v samotnom procese prevodu, ale aj ďaleko po ňom, keď sa klienti na mňa obracajú s rôznymi inými otázkami ohľadom realít. Zjednodušene, pôsobím ako rodinný maklér :-)

BÝVANIE nie je byt, alebo dom, je to domov. A PLUS pre mňa znamená istú dôveru ľudí, s ktorými som spolupracoval a budem spolupracovať, a tak isto zodpovednosť voči starším aj novším klientom po všetkých stránkach v rámci nielen realít a to v minulosti, súčasnosti a aj v budúcnosti :-)

 

Miroslav Kšiňan

realitný špecialista, Bývanie Plus, s.r.o.